Aby dodawać produkty do przechowalni musisz być zalogowany

 
Producenci
Lubisz promocje? My również :)
Komputer Scubapro Luna 2.0
Komputer Scubapro Luna 2.0

1 503,00 zł

Cena regularna: 1 670,00 zł

Najniższa cena: 1 670,00 zł
szt.
Płetwy Mares Excite Pro
Płetwy Mares Excite Pro

646,00 zł

Cena regularna: 760,00 zł

Najniższa cena: 646,00 zł
szt.
Jacket Scubapro Hydros Pro 2
Jacket Scubapro Hydros Pro 2

3 240,00 zł

Cena regularna: 3 600,00 zł

Najniższa cena: 3 600,00 zł
szt.
Latarka Mares EOS 5 LRZ
Latarka Mares EOS 5 LRZ

538,05 zł

Cena regularna: 633,00 zł

Najniższa cena: 526,15 zł
szt.
Automat oddechowy Scubapro X-Tek Sidemount Set MK25/G260 - zestaw
Automat oddechowy Scubapro X-Tek Sidemount Set MK25/G260 - zestaw

6 705,00 zł

Cena regularna: 7 450,00 zł

Najniższa cena: 6 642,00 zł
szt.
Zestaw automatów oddechowych Apeks MTX-RC single set
Zestaw automatów oddechowych Apeks MTX-RC single set

5 170,00 zł

Cena regularna: 5 875,00 zł

Najniższa cena: 5 287,50 zł
szt.
Apeks ustnik comfobite czarny
Apeks ustnik comfobite czarny

29,70 zł

Cena regularna: 33,00 zł

Najniższa cena: 21,00 zł
szt.
Scubapro Galileo G2 + nadajnik
Scubapro Galileo G2 + nadajnik

4 320,00 zł

Cena regularna: 4 800,00 zł

Najniższa cena: 4 320,00 zł
szt.
Scubapro Kołowrotek Reel 75 m
Scubapro Kołowrotek Reel 75 m

594,00 zł

Cena regularna: 660,00 zł

Najniższa cena: 594,00 zł
szt.
Maska Scubapro Frameless
Maska Scubapro Frameless

409,50 zł

Cena regularna: 455,00 zł

Najniższa cena: 391,50 zł
szt.
Kamizelka dla dzieci Scubapro Rebel 5 mm
Kamizelka dla dzieci Scubapro Rebel 5 mm

535,50 zł

Cena regularna: 595,00 zł

Najniższa cena: 535,50 zł
szt.
Automat oddechowy Apeks XL4 Ocea Octopus
Automat oddechowy Apeks XL4 Ocea Octopus

1 143,00 zł

Cena regularna: 1 270,00 zł

Najniższa cena: 1 110,00 zł
szt.

Kieszenie balastowe XDEEP dwuczęściowe M 3 kg

Dostępność: Średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 399,00 zł

Cena regularna:

399.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Xdeep
Kod produktu: HA-001-1

Opis

Kieszenie balastowe X-deep dwuczęściowe M 2x3kg.

Kompaktowe wymiary

Kieszenie w wersji M są idealne dla osób o mniejszych gabarytach lub nurkujących w cienkiej piance w ciepłych wodach. Zmieścisz w nich łącznie 6 kg balastu a ich konstrukcja powoduje, że są płaskie i kompaktowe.

Łatwiejsze i bezpieczniejsze przenoszenie

Kieszenie balastowe XDEEP mają dwuczęściową budowę a balast umieszczony jest w wewnętrznym zasobniku wyposażonym w solidny uchwyt.

Dzięki takiej konstrukcji przenoszenie i manipulacja balastem jest zdecydowanie łatwiejsza i bezpieczniejsza, gdyż ryzyko przypadkowego upuszczenia ciężkiego balastu jest zdecydowanie niższe.

Wychodząc na łódź możesz wyciągnąć całą zawartość kieszeni i podać obsłudze. Balast będzie bezpieczny a wejście na łódź zdecydowanie prostsze.

Pewnie zamocowany balast i łatwe zrzucanie

Utrata balastu podczas nurkowania może nieść za sobą poważne konsekwencje. Dlatego wyposażyliśmy kieszenie XDEEP w bardzo trwałe i mocne klamry wykonane z poliacetalu, produkowane przez amerykańską firmę ITW NEXUS. Dzięki nim balast jest bezpiecznie zamocowany. Odpowednio wymiary klamry klamry dają Pewność, że nawet w grubych neoprenowych rękawicach łatwo zrzucisz balast, gdyby zaszła taka potrzeba.

Ochrona przed toksycznym tlenkiem ołowiu

Ołów wystawiony na działanie powietrza szybko pokrywa się szarym nalotem. To tlenek ołowiu - rakotwórczy związek, który kumuluje się w organiźmie. Przenosząc w rękach niechroniony balast, pewna ilość tlenku ołowiu zawsze pozostaje na Twojej skórze. Warto zabezpieczyć siebie i środowisko przed tym toksycznym związkiem. Kieszenie balastowe XDEEP wyposażone są w wewnętrzne zasobniki na balast, które nie dość że pozwalają na zdecydowanie łatwiesze przenoszenie ciężkiego balastu, to jeszcze chronią Ciebie i Twoje najbliższe otoczenie przed toksycznym tlenkiem ołowiu.

Stabilne mocowanie

Nie ma chyba nic gorszego, niż niestabilnie zamocowany balast, który przesuwa się i obija. Kieszenie balastowe XDEEP mocowane są na pasie biodrowym uprzęży i przykręcone do płyty, dzięki czemu nic się nie przesuwa i balast pozostaje na swoim miejscu nawet gdy obracasz się na boki, w górę czy w dół.

Usztywnienie krawędzi kieszeni

Przednia część kieszeni została wzmocniona sztywną taśmą, przez co zdecydowanie łatwiej jest włożyć ciężki balast. Szybko docenisz to małe usprawnienie, zwłaszcza gdy będziesz musiał włożyć balast w grubych rękawicach lub ćwicząc podczas nurkowania.

Kieszenie balastowe Xdeep zostały wykonane z wytrzymałego materiału CORDURA® 1100 dTEX. CORDURA® jest szeroko znaną marką tkanin wykonanych z poliamidu, charakteryzujących się najwyższą wytrzymałością, u której podstaw leży specjalna struktura włókien i sposób tkania. Zewnętrzna strona materiału CORDURA® powleczona jest aperturą Teflonu, co zapewnia bardzo wysoką odporność na ścieranie. Wewnętrzna strona stosowanego przez nas materiału CORDURA® powleczona została warstwą poliuretanu. W produktach XDEEP znajdziesz wyłącznie tkaninę CORDURA® wyprodukowaną w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi firmy INVISTA. 

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Bądź z nami w kontakcie! Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl